Konkurs na nazwę nowego osiedla

Szanowni Państwo.

Na terenie byłego poligonu w Mińsku Mazowieckim powstanie nowoczesne osiedle budowane przez Społeczną Inicjatywę Mieszkaniową SIM Mińsk Mazowiecki Sp. z o.o. W I etapie inwestycji powstanie ok. 228 mieszkań o powierzchni od 25 do 88 m². W każdym budynków będą hale garażowe z miejscami postojowymi i pomieszczeniami piwnicznymi.

Inwestycja obejmuje budowę 2 budynków, w których znajdować się będzie 228 mieszkań. W ramach osiedla oferowane będą mieszkania jedno-, dwu-, trzy-, jak i czteropokojowe od 25 m² do 88m² w 3-5-kondygnacyjnych budynkach. Każde mieszkanie będzie posiadało dodatkowe miejsce do przechowywania (komórka lokatorska). Komfort życia podnosić będą cichobieżne windy łączące wszystkie kondygnacje, co znacznie wpłynie na udogodnienie zwłaszcza dla rodzin z małymi dziećmi, osób starszych czy osób z niepełnosprawnością. Mieszkania będą posiadały balkony, a część lokali na parterze kameralne ogródki.

Dla wygody osób zmotoryzowanych przewidziano miejsca parkingowe na terenie inwestycji, a także stojaki rowerowe.

Dzięki przemyślanej koncepcji architektonicznej mieszkańcy wprowadzą się do przestronnych lokali wykorzystujących naturalne światło wnętrz. 

Przestrzeń wspólna zostanie zagospodarowana tak, aby mieszkańcy mogli spędzić czas aktywnie lub na odpoczynku, ale zawsze w dobrze zaplanowanej i zadbanej przestrzeni. Z myślą o najmłodszych lokatorach w centralnej część osiedla planowany jest plac zabaw. W trosce o naturalną roślinność teren osiedla zostanie zaaranżowany przy wykorzystaniu istniejącej już zieleni. Za sprawą nowych nasadzeń roślinnych: drzew, krzewów otoczenie osiedla jeszcze bardziej zyska na swej atrakcyjności.

W związku z tym SIM Mińsk Mazowiecki Sp. z o.o. zaprasza Państwa do udziału w konkursie, który ma na celu wybór  nazwy dla nowego osiedla. To świetna okazja dla mieszkańców miasta, żeby mieć swój mały udział w tworzeniu jego historii. Nazwa osiedla powinna być pozytywna, budząca dobre skojarzenia z miejscem, w którym powstaje osiedle lub miastem i gminą Mińsk Mazowiecki.

Ty też możesz być cząstką historii swojego miasta…

Weź udział w konkursie!

Pobierz załącznik do regulaminu konkursu w formacie edytowalnym MS-WORD

Język | Language
Skip to content